top of page

Náš príbeh

„Cieľom vzdelania a múdrosti je, aby človek videl pred sebou jasnú cestu života, po nej opatrne vykračoval, pamätal na minulosť, poznal prítomnosť a predvídal budúcnosť.“ Jan Amos Komenský
 

Za Bilingválnou Montessori škôlkou Múdre hranie stojí tím nadšených lektoriek Play Wisely programu, ktorého som mala česť byť zakladateľkou.

 

Od roku 2013 sme mali možnosť spoločne sa podieľať a nadšene sledovať vyše 3 000 detí, ako od maličkých bábätiek rastú pod naším vedením do malých velkáčov a odchádzajú z nášho programu do sveta. Od začiatku nám bolo jasné, že sa chceme chopiť príležitosti a sprevádzať naše deti aj na ich ďalšej ceste po poznaní.

 

Pre mňa osobne je Montessori pedagogika nádherným prístupom vo výchove a vzdelávaní, ktorý priamo rezonuje s mojím chápaním role rodiča a učiteľa. Tento rešpektujúci prístup sa nášmu tímu hlboko vryl do sŕdc a nadšene ho predávame nielen vlastným deťom, ale i detičkám v rámci programu Play Wisely a deťom v našej Montessori škôločke, škôlke a škole. 

 

Naša Montessori škôlka je pre mňa i celý tím splneným snom a ďalším krokom na našej ceste za kvalitným a srdcom vedeným vzdelávaním."

PF__1417.JPG

Klára Kulichová

zakladateľka Play Wisely Slovensko a 

Bilingválnej Montessori škôlky Múdre hranie

bottom of page