Skúsenosti našich rodičov

logo icon.png

Lucie 

Je pre nás dôležité, že deti trávia čas vonku a v prírode. Páči sa nám montessori prístup zameraný na rozvoj dieťaťa, dôraz na spokojnosť, nie na výkon, spoločné workshopy pre rodičov a deti. Pri výbere škôlky nás hlavne oslovilo bilingválne prostredie, jóga a ekológia. Od nástupu do škôlky pozorujeme u dcérky väčšiu samostatnosť a ohľaduplnosť voči ostatným." 

logo icon.png

Daniela

Danielko je v škôlke veľmi spokojný, aj na základe jeho vyjadrení sa javí Vami implementované vzdelávanie v súlade s našimi životnými hodnotami. Cítime podporu v rozvoji zručností dieťaťa bez negatívnych dopadov na jeho psychiku. Naše dieťa prenáša poznatky a princípy osvojené v škôlke aj do každodenného života doma, čím pozitívne ovplyvňuje celú rodinu.

logo icon.png

Edita

Keď som hľadala škôlku pre moje deti (4 roky a 3 roky), hľadala som prioritne miesto, kde sa moje deti budú cítiť čo najviac ako doma, keďže tam budú tráviť toľko času ako doma. To znamená, že budú mať zdravé, dôverné vzťahy s dospelými, ktorí ich budú viesť v súlade s hodnotami, ktoré uznávame aj my, ich rodičia. A toto sa mi podarilo nájsť práve v škôlke Múdre hranie. Osobne by som si želala, aby každému jednému dieťaťu bol dopriaty prístup, zážitky a láska, ktorú zažívajú deti v Múdrom hraní."